Pokaż strony podobne do:
Wpisz adres strony WWW. My podamy Ci listę podobnych stron!

Fsmm.pl

Organizacje pożytku publicznego KRS, pozyskiwanie funduszy, 1% podatku - Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
Fundacja Studencka Młodzi-Młodym to organizacja pożytku publicznego KRS, która zajmuje się m.in pozyskiwaniem funduszy na swoje cele. Przekaż nam swój 1% podatku. Masz pytania? Zadzwoń na 795-795-747!

Strony podobne do Fsmm.pl:

głosy nazwa i opis podobnej strony zdjęcie
0
   
Academiaiuris.pl Fundacja Academia Iuris
Strona internetowa Fundacji Academia Iuris w Warszawie
0
   
Antydlug.pl Pisma prawne i nowa upadłość konsumencka dla dłużników
Wzory odpowiedzi na pisma windykacyjne, komornicze i sądowe dla dłużników.Jak wyjść z długów? Pomoc w przygotowaniu wniosków o ogłoszenie nowej upadłości konsumenckiej.
0
   
Autyzmlublin.pl Fundacja ALPHA - Lublin
Termin „autyzm” u większości ludzi wywołuje utrwalone i przerażające skojarzenia – oczami wyobraźni widzą dziecko, które nie mówi, kiwa się w miejscu, wrzeszczy, jest niedostępne emocjonalnie, niezdolne do nawiązywania kontaktu z innym człowiekiem.
0
   
Dzieciom.pl Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" - OPP
0
   
Fdn.pl Fundacja Dzieci Niczyje
0
   
Hospicja.pl Hospicjum to też Życie
Ogólnopolski serwis hospicyjny. Trwa kampania Jeden procent dla hospicjów. Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom i dorosłym w całym kraju.
0
   
Idn.org.pl Internet dla niepełnosprawnych
Pierwszy węzeł zrealizowany w ramach społecznej inicjatywy INTERNET DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH. Zasoby serwisów węzła IdN1 opracowywane są zdalnie przez osoby niepełnosprawne z różnych stron Polski
0
   
Jasmalgosia.pl Fundacja Pomocy Dzieciom "Jaś i Małgosia" - Łódź
Fundacja Pomocy Dzieciom Jaś i Małgosia pomaga chorym dzieciom, tym mniejszym i tym starszym, którymi nikt nie chce się zająć. Uczymy je na warsztatach jak żyć, zabieramy na wakacje.
0
   
Ptwm.org.pl Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą. Organizacja Pożytku Publicznego
Mukowiscydoza, rzadka choroba genetyczna. Objawy to uporczywy kaszel, słony pot, tłusty stolec. PTWM oferuje pomoc chorym w leczeniu i rehabilitacji.
0
   
Szlachetnapaczka.pl Stowarzyszenie WIOSNA - organizacja pożytku publiczneg, oorganizator akcji SZLACHETNA PACZKA
Stowarzyszenie WIOSNA - organizacja pożytku publicznego, beneficjent 1%, propagator wolontariatu, pomysłodawca i organizator akcji SZLACHETNA PACZKA, AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, WIOSNA LIDERÓW oraz Kampanii na Rzecz Uśmiechu, Otwórz Oczy na Wolontariat i innych
0
   
Tus.org.pl Fundacja TUS - Aktualności
Fundacja TUS powstała w 1993 roku. Jest organizacją pożytku publicznego oraz członkiem Federacji Organizacji Służebnych Mazowia. Zajmuje się aktywizacją społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych.
0
   
Wiosna.org.pl Stowarzyszenie WIOSNA - organizacja pożytku publicznego
Stowarzyszenie WIOSNA - organizacja pożytku publicznego, beneficjent 1%, propagator wolontariatu, pomysłodawca i organizator akcji SZLACHETNA PACZKA, AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, WIOSNA LIDERÓW oraz Kampanii na Rzecz Uśmiechu, Otwórz Oczy na Wolontariat i innych

Dodaj stronę podobną do Fsmm.pl:

Adres strony